Služby

Vykonávame montáž skríň domácej výroby

Ponúkame služby v oblasti projektovania, výroby, dodávky, montáže a údržby nízkonapäťových a vysokonapäťových elektrických zariadení vysokej kvality pre distribúciu energie.

Automatizačné a inžinierske služby, modernizácia výroby

INFOCOM Ltd je inžinierska spoločnosť s viac ako 25-ročnými skúsenosťami v oblasti priemyselnej automatizácie. Máme referencie 1000+ dokončených projektov po celom svete v poľnohospodárstve, F&B, metalurgickom, chemickom a iných sektoroch.

Plánovanie a optimalizácia systémov napájania priemyselných podnikov pomocou programov ETAP a NEPLAN

Jednou z kľúčových úloh spoločnosti INFOCOM Ltd je určiť správny prístup k optimalizácii systémov napájania priemyselných podnikov pomocou špecializovaných programov na báze ETAP a NEPLAN.

Vzdialená podpora/servisná údržba riadiacich systémov špecialistami agropriemyselného komplexu

Spoločnosť zastúpená vývojármi, ktorých záujmom je zabezpečiť bezpečnosť pripojenia, dodržiavanie vyvinutého bezpečnostného protokolu na ochranu prenášaných dát, poskytuje rôzne kooperačné služby, od servisných prác na diaľku až po technickú podporu, ako aj plánované úlohy systém riadenia procesov, nepretržitá komunikácia so špecialistami.

Vypracovanie projektovej dokumentácie

INFOCOM Ltd sa zaoberá projektovaním a inžinierstvom budov a stavieb pre priemyselné využitie. Vrátane sady ovládacích skríň rôzneho stupňa zložitosti.

Vývoj softvéru pre automatizačný riadiaci systém

Zoznam služieb spoločnosti zahŕňa vývoj softvéru pre LOGO! mikrokontroléry, pre automaty SIMATIC S7-300, S7-400, SCADA systémy WinCC, integrovaná automatizácia využívajúca konštrukčnú technológiu SIMATIC PCS7.

IT služby

Vývojári sú vysoko kvalifikovaní a skúsení vo vývoji, čo pomôže dokončiť úlohu presne a včas.

Outsourcing

Spoločnosť má veľký počet zamestnancov na zabezpečenie personálu pre klienta-zákazníka.

Support
the
Ukrainian
military