Správy

INFOCOM LTD ponúka svojim
zákazníkom celý rad produktov FESTO TM

Vyznačuje sa tradičnou nemeckou kvalitou a vysokým výkonom v prevádzke. Spoločnosť INFOCOM Ltd je oficiálnym distribútorom výrobkov FESTO, čo potvrdzuje certifikát, ktorý zaručuje vysokú kvalitu výrobkov v súlade s medzinárodnými normami a podmienkami regulačnej a technickej dokumentácie.
22
Mar
16
Mar

Eduard Trocenko, generálny riaditeľ spoločnosti INFOCOM Ltd, nedávno navštívil stavenisko solárneho parku ukrajinského partnera

Nedávno navštívil zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti INFOCOM Ltd. Eduard Trocenko spolu s nemeckou spoločnosťou navštívil stavenisko solárneho parku ukrajinského partnera pri Kaunase (Litva).

Pozývame podnikových špecialistov, aby absolvovali školenie v oblasti automatizovaných riadiacich systémov SIEMENS

INFOCOM Ltd teraz prijíma prihlášky na školenie:

  • Simatic S7 (programovanie riadiacich jednotiek Siemens);
  • CNC systémy SINUMERIK 802D, 810D/840D, 828D, 840D sl;
  • Vizualizačné systémy (systémy SCADA) WinCC/WinCC Flexible, ProTool.
20
Mar
16
Mar

Smart-station - autonómne dopravné stanice

Autonómne stanice “Smart Station” – komplexné riešenie pre vybavenie a inštaláciu “na kľúč” dopravných staníc pre firemné vozidlá.
Prepravné stanice sú vybavené systémom autonómneho napájania na báze solárnej elektrárne integrovanej do konštrukcie prepravnej stanice.

Modernizácia chladiacich zariadení pre existujúci sklad hotových výrobkov s výmenou pohonov v Indonézii

Pri modernizácii zariadení je možné hneď na začiatku identifikovať chyby v inštalácii systému. Preto bolo cieľom nášho tímu odstrániť chyby na všetkých možných úrovniach prevádzky chladiacich zariadení.

16
Feb
15
Feb

INFOCOM LTD zorganizoval dodávku zariadenia pre výrobnú linku lecitínu v Belgicku

V potravinárskom priemysle má spoločnosť INFOCOM Ltd bohaté skúsenosti, kompetencie na rôznych úrovniach výroby potvrdzuje množstvo realizovaných projektov.

INFOCOM LTD vykonáva množstvo prác na automatizácii zdvíhacích a dopravných mechanizmov a modernizácii žeriavov

  • Prechod žeriavov na rádiové riadenie
  • Systém riadenia kývania, QC-hydraulické riadenie sklonu
  • RMG riadenie sklonu s Micro Motion
13
Feb
01
Feb

Spoločnosť INFOCOM Ltd vykonala uvedenie do prevádzky a následnú technickú podporu riadiaceho systému závodu na výrobu bionafty v Belgicku

V spolupráci s rakúskym výrobcom naši špecialisti vykonali niekoľko prác, ktoré zlepšia prevádzku výroby bionafty.

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM LTD ponúka služby v oblasti komplexnej diagnostiky a riešenia problémov sietí PROFIBUS DP a PROFIBUS PA.

Ponúkame takéto služby:
  • Kontrola projektu siete PROFIBUS;
  • Testovanie zostavených PROFIBUS sietí, ladenie siete;
  • Kontrola fyzickej a logickej úrovne siete PROFIBUS;
27
Jan
19
Jan

INFOCOM LTD ponúka systémy, zariadenia a služby pre automatizáciu systémov podpory života a bezpečnosti rôznych budov: letísk, štadiónov, železničných staníc, nákupných a kancelárskych komplexov.

Našou najdôležitejšou úlohou je poskytnúť vám optimálny komfort, úsporu energie, jednoduché používanie a bezpečnosť.

Siemens Opcenter RD&L - správa údajov o predpisovaných výrobkoch

Opcenter RD&L (Research, Development and Laboratory) je flexibilná a škálovateľná platforma pre FMCG a spracovateľský priemysel na zefektívnenie a štandardizáciu správy údajov o predpisovaných výrobkoch. To umožňuje efektívnejší výskum a rýchlejší vývoj nových produktov.
16
Jan
29
Dec

Vypracovanie projektovej dokumentácie budov a stavieb na priemyselné účely

Spoločnosť “INFOCOM Ltd” sa zaoberá vývojom projektovej dokumentácie pre budovy a stavby priemyselného určenia, kompletných rozvádzačov rôzneho stupňa zložitosti (termostabilizované elektroinštalačné skrine, rozvádzače s krytím IP54 a filtrom a ventilátorom, rozvádzače pre elektrické pohony).

Gratulujeme k nadchádzajúcim novoročným sviatkom!

Prajeme vám, aby vám získané cenné skúsenosti boli užitočné pre prekvapenia života, dobré zdravie, odvážne činy a nových priateľov, ktorí vás podržia v ťažkých chvíľach!
Pokoj a lásku vo vašich rodinách a vo svete!

23
Dec
25
Nov

3D dizajn

Spoločnosť INFOCOM Ltd má úžasný tím profesionálnych dizajnérov, ktorí sa špecializujú na vytváranie skvelých 3D návrhov pre vývoj produktov, priemysel, stavebníctvo a elektrotechniku.

Deň Ústavy Slovenskej republiky

Pekný Deň Ústavy Slovenskej republiky vám želám!

1
Sep
22
Aug

Vývoj riešení v jazyku C#, WPF, ASP.NET a .NET framework

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM Ltd ponúka ako jednu z našich kľúčových kompetencií vývoj zákazníckych riešení v jazyku C#, WPF, ASP.NET a .NET a sme otvorení spolupráci.

Vypracovanie projektovej dokumentácie

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM sro sa špecializuje na vývoj projektovej dokumentácie projektov ACS TP rôznych účelov a stupňov zložitosti.

8
Aug
19
Júla

Komplexná diagnostika a analýza sietí PROFIBUS

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM LTD ponúka služby v oblasti komplexnej diagnostiky a riešenia problémov sietí PROFIBUS DP a PROFIBUS PA.

Vývoj softvéru pre automatizačné systémy

Špecialisti spoločnosti INFOCOM LTD majú rozsiahle skúsenosti s vývojom softvéru pre automatizačné systémy technologických procesov od úloh automatizácie lokálnych technologických uzlov až po integrované automatizačné riešenia pre celý závod.

22
Júna
30
Júna

Priemyselná automatizácia od spoločnosti INFOCOM LTD

Máme referencie 1000+ dokončených projektov po celom svete v poľnohospodárstve, F&B, metalurgickom, chemickom a iných sektoroch.

IT služby tímu INFOCOM Ltd

IT služby od INFOCOM sro predstavujú kvalitnú, efektívnu a efektívnu realizáciu Vašich úloh od skúsených profesionálov. Náš tím IT špecialistov vám pomôže premeniť vaše nápady a priania na riešenie na kľúč.

22
Júna
2
Júna

C# .NET vývoj

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM Ltd ponúka ako jednu z našich kľúčových kompetencií vývoj zákazníckych riešení na jazyku C# a .NET frameworku a sme otvorení spolupráci.

VÝVOJ ELEKTROMOBILU S RÝCHLOU VÝMENOU AKUMULÁTOROV

INFOCOM Ltd, ktorá implementuje priemyselnú automatizáciu a vyvíja bezpilotné robotické platformy, spolu s výrobcom nabíjacích staníc EV UGV Chargers pracujú na vývoji elektromobilu s rýchlou výmenou batérie prostredníctvom odnímateľných puzdier.

27
May
26
May

Vývoj mobilných aplikácií

Tím vývojárov mobilných aplikácií INFOCOM Ltd hľadá nové projekty. Vytvárame natívne aplikácie pre operačné systémy iOS a Android pomocou programovacích jazykov špecifických pre jednotlivé platformy, ako sú Swift, Objective-C, Java, Kotlin.

Správa obrysového odvodnenia a monitorovacieho systému s čerpadlami

INFOCOM Ltd ponúka riešenie pre riadenie obrysového odvodnenia v lome pomocou bezdrôtových technológií.

20
May
16
May

3D dizajn

Spoločnosť INFOCOM Ltd má úžasný tím profesionálnych dizajnérov, ktorí sa špecializujú na vytváranie skvelých 3D návrhov pre vývoj produktov, priemysel, stavebníctvo a elektrotechniku.

Odbornosť INFOCOM LTD v oblasti priemyselnej automatizácie

INFOCOM Ltd – je medzinárodná strojárska spoločnosť, ktorá aplikuje inovatívne technológie a riešenia na automatizáciu výrobných procesov, optimalizáciu prevádzky a zvýšenie bezpečnosti v priemyselných podnikoch.

13
May
10
May

Smart-station – stanice autonómnej dopravy

Autonómne stanice “Smart Station” – komplexné riešenie pre vybavenie a inštaláciu dopravných staníc “na kľúč” pre firemné vozidlá.

Systémy skladovania energie pre infraštruktúru nabíjania EV

Strojárska spoločnosť INFOCOM Ltd v spolupráci so spoločnosťou UGV Chargers má
Riešenie na ukladanie energie pre infraštruktúru nabíjania EV.

28
Apr
27
Apr

Odbornosť v projektoch elektrického dizajnu s použitím EPLAN Electric P8, EPLAN ProPanel

Naši konštruktéri majú viac ako 15-ročné skúsenosti v projektovaní projektov aplikovaním EPLAN ako štandardného systému ECAD v inžinierstve – základného produktu používaného na vytváranie schém návrhu elektrických ovládacích prvkov v rámci projektov.

Podporte ukrajinské vojenské sily

Dostali sme a previedli finančnú pomoc (prístup 4. apríla 2022(smutne) 215 000,00 Euro

22
Apr
18
Apr

Pomáhame podnikom stať sa efektívnejšími.

INFOCOM Ltd má skúsenosti s automatizáciou: návrh v EPLAN, vývoj softvéru v TIA Portal, PCS7, STEP 7, WinCC, inštalácia, spustenie riadiaceho systému.

INFOCOM LTD sa špecializuje na vývoj ACS TP projekty rôzneho účelu a stupňa zložitosti

– návrh prístrojového vybavenia a automatizácie (výber zariadenia, P&ID diagramy, automatizácia nasadenia, návrh externých prepojení, sledovanie káblov); – elektrotechnika (výber elektrických zariadení, ubytovanie, riadenie mechanizmov, osvetlenia, poplašných systémov);

13
Apr
8
Apr

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM LTD ponúka inovatívne riešenie pre priemyselné podniky

Aplikácia softvéru NEPLAN pri projektovaní a údržbe energetických systémov poskytuje možnosť automatizovať niekoľko dôležitých výpočtov, ktoré výrazne znižujú možnosť chýb vplyvom ľudského faktora.

INFOCOM LTD je medzinárodné inovatívne inžinierstvo spoločnosť v oblasti priemyselnej automatizácie, vývoja softvéru

INFOCOM Ltd je od roku 1996 oficiálnym partnerom spoločnosti Siemens Ukrajina, Oddelenie priemyselnej automatizácie a technológií pohonov (IA&DT).

1
Apr
Support
the
Ukrainian
military