Medzinárodná spoločnosť infocom ltd ponúka inovatívne riešenie pre priemyselné podniky

Medzinárodná spoločnosť INFOCOM Ltd ponúka inovatívne riešenie pre priemyselné podniky – plánovanie a optimalizáciu napájacích systémov pomocou špecializovaného pohodlného softvéru ETAP a NEPLAN.

Aplikácia softvéru NEPLAN pri projektovaní a údržbe energetických systémov poskytuje možnosť automatizovať niekoľko dôležitých výpočtov, ktoré výrazne znižujú možnosť chýb vplyvom ľudského faktora.

ETAP® je integrované podnikové riešenie energetického systému, ktoré sa špecializuje na simuláciu, návrh, monitorovanie, riadenie, školenie operátorov, optimalizáciu a automatizáciu energetických systémov.

Aplikácia softvéru ETAP a NEPLAN pre priemyselné podniky:

Prispôsobiteľný softvér NEPLAN má modulárny koncept a pokrýva všetky elektrické aspekty v prenosových, distribučných, výrobných / priemyselných sieťach. Najlepšie sa hodí pre systém obnoviteľnej energie a aplikáciu SmartGrid, pretože všetky potrebné modely a simulačné metódy sú integrované s veľmi vysokou presnosťou a výkonom.

Výhody použitia softvéru ETAP a NEPLAN pre plánovanie a optimalizáciu energetického systému:

  • Rýchle vykonávanie výpočtov
  • Schopnosť vykonávať zmeny v analyzovaných systémoch
  • Možnosť integrácie do MES alebo ERP systému podniku
  • Údaje boli relevantné

Správy generované týmto softvérom obsahujú zoznam odporúčaní, ktoré zahŕňajú výmenu zariadenia alebo úpravu existujúcich ochranných zariadení na zabezpečenie spoľahlivej a bezpečnej prevádzky podnikového napájacieho systému.


Výsledky správ pomôžu analyzovať riziká vykonávania prác pod napätím v každej z elektrických inštalácií podniku.

Pre objednanie plánovania a optimalizácie napájacích systémov pomocou softvéru ETAP a NEPLAN kontaktujte našich manažérov.

Zverejnené 8. Apríla 2022

Support
the
Ukrainian
military