Takmer pred rokom spoločnosť INFOCOM Ltd – Automatizácia a riadiace systémy v spolupráci s IKEM CORP AD z Bulharska a CTAG

Takmer pred rokom spoločnosť INFOCOM Ltd – Automatizácia a riadiace systémy v spolupráci s IKEM CORP AD z Bulharska a CTAG – Centro Tecnológico de Automoción de Galicia zo Španielska vytvorila konzorcium #ITHACA a úspešne získala grant od SMART4ALL H2020 na vývoj Projekt ITHACA.
Cieľom projektu ITHACA je automatizovať proces nabíjania elektromobilov pomocou robotiky, vďaka čomu bude proces bezpečnejší a efektívnejší pre zraniteľné skupiny.

Projekt využíval technológie ako:
  • kolaboratívna robotika,
  • počítačové videnie,
  • 3D tlač,
  • vývoj softvéru,
  • a ďalšie umožňujú automatickú interakciu s elektrickými nabíjacími stanicami.

INFOCOM Ltd acted in this project as an integrator of this solution, as it is the owner of the company producing electric charging stations UGV Chargers. The ITHACA solution will be integrated into UGV Chargers electric charging stations.

We are pleased to announce that our ITHACA project has come to completion after evaluation tests. We present to your attention our presentation video, which summarizes the results and concept of the project.

We thank all participants who took part in this project!

To cooperate with the company, contact the specialists of INFOCOM LTD

Zverejnené 10. Januára 2024

Support
the
Ukrainian
military