Infocom ltd je medzinárodné inovatívne inžinierstvo spoločnosť v oblasti priemyselnej automatizácie, vývoja softvéru

INFOCOM Ltd je medzinárodná inovatívna inžinierska spoločnosť v oblasti priemyselnej automatizácie, vývoja softvéru, projektovania riadiacich systémov, bezpilotných technológií, umelej inteligencie a počítačového videnia s pobočkami na Ukrajine, Slovensku, Rakúsku a Kazachstane.
 
Inžinierska spoločnosť INFOCOM Ltd už viac ako 25 rokov pracuje na procesoch riadenia automatizácie v podnikoch na Ukrajine a v 40 krajinách po celom svete viac ako 25 rokov.
 
INFOCOM Ltd je od roku 1996 oficiálnym partnerom Siemens Ukrajina, Oddelenie Industry Automation and Drive Technologies (IA&DT). Koncom roka 2008 sa INFOCOM Ltd stala členom medzinárodného programu Siemens „Solution Partner Program“ a získala Siemens Solution Stav partnerskej automatizácie pre nasledujúce moduly:
 
  • Automatizačné systémy SIMATIC;
  • Rozhranie človek-stroj SIMATIC HMI;
  • Systém riadenia procesov SIMATIC PCS7.
INFOCOM Ltd získala kompetenciu Data Management Solutions a od júna 2009 je oficiálnym Microsoft Certified Partner.
 
Od roku 1996 spoločnosť INFOCOM sro úspešne realizovala viac ako 600 projektov v oblasti riadiacich systémov a pohonov v rôznych priemyselných odvetviach na Ukrajine aj v zahraničí.
 
INFOCOM Ltd Slovakia poskytuje celý rad služieb pri budovaní vertikálne integrovaných automatizovaných riadiacich systémov výroby od kódovačov a akčných mechanizmov až po úroveň MES s integráciou do ERP systému podniku.

Pre spoluprácu a pracovné ponuky – kontaktujte našich špecialistov.

Zverejnené 01. Apríla 2022

Support
the
Ukrainian
military